Tipik çim bakımı ve sulamadan sıkıldıysanız, sizi evdeki çimenler için suni çim kullanmaya davet ediyoruz. Ekibimiz en kaliteli sentetik çim sağlar. Sahte çim üreten 14 yıllık tecrübemizle kalitemize güvenebilirsiniz.
| Kazık yüksekliği | 30mm |
| Renk | 4 |
| ölçü | 3/8 |
| Dikiş oranı | 160 |
| Yoğunluk | 16800 |
| paket | Rulo paketi |
| Rulo genişliği | 2 m / 4m |
| Rulo uzunluğu | 25m |









S: Bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: biz yapay çim uzmanlaşmış üretici, biz kendimiz tarafından hammadde üretmek ve ürünlerimiz tüm dünyada popüler.
S: Nasıl ürün kalitesi hakkında?
A: Ürünlerimiz 3000h anti-UV testi, RoHS testi, 50000 kez aşınma testi ve alev geciktirici testi geçti.
S: Minimum miktar siparişi?
A: 500 metrekare.
Q: kurşun süresi hakkında ne?
A: Örnek 30 gün ihtiyaç, seri üretim ihtiyacı 20 gün.
S: Kaç çeşit suni çim sağlayabilirsin?
A: Ev çimenler, spor ve çim çini için suni çim sağlayabiliriz.
S: FOB bağlantı noktanız nedir?
A: Şangay limanı.
Popüler Etiketler: Ev çimenler, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, fiyat, maliyet için suni çim













