Arka bahçeler onları yaptığın şeydir. Siz ve aileniz için mükemmel yeri yaratmak için bu alanı kullanın.
Barbekü için bir alan. Güneşin tadını çıkarmak ve biraz iyilik yapmak için arkadaşlarınızla ve ailenizle uğraşmaktan hoşlanıyor musunuz?
Çocuklar için süper eğlenceli bir oyun alanı. Arka bahçede kendine ait bir yere sahip olmak isteyen küçük kiddosun var mı?
Sessiz bir geri çekilme. Uzun bir günün ardından keyifli bir kitapla rahatlamak için dışarıdaki bir vahaya ne dersiniz?
Bahçe için suni çim size yardımcı olabilir.
| Kazık yüksekliği | 35mm |
| Renk | yeşil |
| ölçü | 3/8 inç |
| Dikiş | 180 / m |
| Yoğunluk | 18900 |
| paket | rulo paketi |
| Rulo genişliği | 2 m / 4m |
| Rulo uzunluğu | 25m |


S: Siz bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
Bir: üretici suni çim konusunda uzmanlaşmış, biz kendimiz hammadde üretmek ve ürünlerimiz tüm dünyada popüler.
S: Ürünlerinizin kalitesi nasıl?
A: ürünlerimiz geçti 3000 h anti-UV testi, RoHS testi, 5000 kez aşınma testi ve alev geciktirici testi.
S: Minimum miktar sipariş?
A: 500 metrekare.
S: Kurşun zamanı ne olacak?
A: Örnek 30 gün ihtiyacı, seri üretim 20 gün ihtiyacı.
S: Kaç çeşit suni çim sağlayabilir?
A: Biz avluya suni çim sağlayabilir, spor ve çim karosu.
S: FOB portunuz nedir?
A: Shanghai limanı.
Popüler Etiketler: bahçe için suni çim, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, fiyat, maliyet












