Günümüzde, gittikçe daha fazla sayıda insan kendi evini dekore etmek için sentetik halı kullanıyor, evler için JiangSen suni çim otu, pazardaki en sıcak ürünlerden biri, kaliteyi sağlamak için çevre dostu yumuşak malzeme ile sahte çim üretiyoruz.
| Renk | Yeşil |
| Kazık yüksekliği | 30mm |
| ölçü | 3/8 |
| Dikiş hızı | 140 |
| Yoğunluk | 14700 |
| paket | Rulo paketi |
| Rulo genişliği | 2 m / 4m |
| Rulo uzunluğu | 25m |









S: Siz bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
Bir: üretici suni çim konusunda uzmanlaşmış, biz kendimiz hammadde üretmek ve ürünlerimiz tüm dünyada popüler.
S: Ürünlerinizin kalitesi nasıl?
A: ürünlerimiz geçti 3000 h anti-UV testi, RoHS testi, 50000 kez aşınma testi ve alev geciktirici testi.
S: Minimum miktar sipariş?
A: 500 metrekare.
S: Kurşun zamanı ne olacak?
A: Örnek 30 gün ihtiyacı, seri üretim 20 gün ihtiyacı.
S: Kaç çeşit suni çim sağlayabilir?
C: Evler, spor ve çimenler için suni çim çim sağlayabilir.
S: FOB portunuz nedir?
A: Shanghai limanı.
Popüler Etiketler: yapay çim çimen evler, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, fiyat, maliyet














