Birçok insan, sentetik çimin, köpeklerin onu kendi banyoları olarak kullanmaya başladığı zaman uğraşmak için bir zorluk olacağını düşünür, ancak yapay çimin doğru türü doğal çimden daha iyi temizler. Yapay çim, sürekli kullanım nedeniyle incelme veya sararma yapmaz ve çim sentetik olduğu için, çimlerinizi bu süreçte öldürmeden kokuları giderebilirsiniz.
| Kazık yüksekliği | 25mm |
| Renk | Yeşil |
| ölçü | 3/8 |
| Dikiş | 140 / m |
| Yoğunluk | 14700 |
| destek | PP + Net + Sbr lateks |
| Rulo genişliği | 2m veya 4m veya özelleştirilmiş |
| Rulo uzunluğu | 25m veya özelleştirilmiş |








S: Bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: biz yapay çim uzmanlaşmış üretici, biz kendimiz tarafından hammadde üretmek ve ürünlerimiz tüm dünyada popüler.
S: Nasıl ürün kalitesi hakkında?
A: Ürünlerimiz 3000h anti-UV testi, RoHS testi, 5000 kez aşınma testi ve alev geciktirici testi geçti.
S: Minimum miktar siparişi?
A: 500 metrekare.
Q: kurşun süresi hakkında ne?
A: Örnek 30 gün ihtiyaç, seri üretim ihtiyacı 20 gün.
S: Kaç çeşit suni çim sağlayabilirsin?
A: Peyzaj, spor ve çim çini için suni çim sağlayabiliriz.
S: FOB bağlantı noktanız nedir?
A: Şangay limanı.
Popüler Etiketler: yüksek desity fabrika boyutu mevcut adam yapılan köpek çim, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, fiyat, maliyet sağlar















