
![]() açık yapay çim mat Çin JiangSen açık yapay çim mat yaygın olarak peyzaj için kullanılır, suni çim ile açık yaşam alanı süsleyin. Bu açık çim mat, gerçekçi bir görünüme sahiptir. Yepyeni çevre dostu malzemeden üretilen bu yumuşak ve rahat halı temizliği kolaydır ve solmaz. |
| Kazık yüksekliği | 10mm |
| Renk | yeşil |
| Dikiş oranı | 270 dikiş / m |
| ölçü | 16/03 |
| Yoğunluk | 56700 |
| paket | rulo paketi |
| Rulo genişliği | 2 m / 4m |
| Rulo uzunluğu | 25m |








S: Bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: biz yapay çim uzmanlaşmış üretici, biz kendimiz tarafından hammadde üretmek ve ürünlerimiz tüm dünyada popüler.
S: Nasıl ürün kalitesi hakkında?
A: Ürünlerimiz 3000h anti-UV testi, RoHS testi, 50000 kez aşınma testi ve alev geciktirici testi geçti.
S: Minimum miktar siparişi?
A: 500 metrekare.
Q: kurşun süresi hakkında ne?
A: Örnek 30 gün ihtiyaç, seri üretim ihtiyacı 20 gün.
S: Kaç çeşit suni çim sağlayabilirsin?
A: biz peyzaj, spor ve çim kiremit için açık yapay çim mat sağlayabilir.
S: FOB bağlantı noktanız nedir?
A: Şangay limanı.
Popüler Etiketler: açık yapay çim mat, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, fiyat, maliyet














