Plastik çim halı gerçek görünüyor ve harika hissediyor. Belki de fark ettiniz Sahte çim son zamanlarda giderek daha popüler hale geldi? Birçok ev sahibi ve sentetik çim seçen işletmelerle. JiangSen suni çim, yüksek kalite ve uygun fiyat nedeniyle bu alanda büyük bir başarı elde etti.
| Kazık yüksekliği | 50mm |
| Renk | Yeşil kahverengi |
| ölçü | 3/8 |
| Dikiş | 180 / m |
| Yoğunluk | 18900 |
| paket | Rulo paketi |
| Rulo genişliği | 2 m / 4m |
| Rulo uzunluğu | 25m |









S: Bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: biz yapay çim uzmanlaşmış üretici, biz kendimiz tarafından hammadde üretmek ve ürünlerimiz tüm dünyada popüler.
S: Nasıl plastik çim halı kalitesi hakkında?
A: Ürünlerimiz 3000h anti-UV testi, RoHS testi, 5000 kez aşınma testi ve alev geciktirici testi geçti.
S: Minimum miktar siparişi?
A: 500 metrekare.
Q: kurşun süresi hakkında ne?
A: Örnek 30 gün ihtiyaç, seri üretim ihtiyacı 20 gün.
S: Kaç çeşit suni çim sağlayabilirsin?
A: Peyzaj, spor ve çim çini için suni çim sağlayabiliriz.
S: FOB bağlantı noktanız nedir?
A: Şangay limanı.
Popüler Etiketler: plastik çim halı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, fiyat, maliyet














