Peyzaj için bu 25mm sentetik çim çim bizim en çok satan ürünlerden biridir. Suni çim size en iyi doğal keyfi sunabilir, kendinizi rahatlatmanıza ve daha iyi bir dinlenmenize yardımcı olabilir, ayrıca size ücretsiz numune sağlayabiliriz.
| Kazık yüksekliği | 25mm |
| Renk | yeşil |
| ölçü | 3/8 inç |
| Dikiş | 120 / m |
| Yoğunluk | 12600 |
| paket | rulo paketi |
| Rulo genişliği | 2 m / 4m |
| Rulo uzunluğu | 25m |



S: Siz bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
Bir: üretici suni çim konusunda uzmanlaşmış, biz kendimiz hammadde üretmek ve ürünlerimiz tüm dünyada popüler.
S: Ürünlerinizin kalitesi nasıl?
A: ürünlerimiz geçti 3000 h anti-UV testi, RoHS testi, 5000 kez aşınma testi ve alev geciktirici testi.
S: Minimum miktar sipariş?
A: 500 metrekare.
S: Kurşun zamanı ne olacak?
A: Örnek 30 gün ihtiyacı, seri üretim 20 gün ihtiyacı.
S: Kaç çeşit suni çim sağlayabilir?
A: Biz peyzaj, spor ve çim fayans için sentetik çim çim sağlayabilir.
S: FOB portunuz nedir?
A: Shanghai limanı.
Popüler Etiketler: sentetik çim çim, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, fiyat, maliyet













