Biz 6 çim makineleri ile bir professioanl yapay çim fabrikası vardır, biz kalite ve maliyet kontrol edebilirsiniz çok iyi, böylece rekabetçi fiyat ile en kaliteli landscpaing çim sağlayabilir, çok para tasarrufu yardımcı olacaktır.
Bu U şekli Çinli adam bahçe için sentetik çim yaptı 2018 yılında en popüler öğe, ihtiyacınız varsa ücretsiz örnek size sağlanacaktır.
| Renk | 4 ton |
| Kazık yüksekliği | 35mm |
| Dikiş oranı | 160 dikiş / m |
| ölçü | 3/8 |
| Yoğunluk | 16800 turfs / m2 |
| paket | rulo paketi |
| Rulo genişliği | 2 m / 4m |
| Rulo uzunluğu | 25m |









S: Bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: biz yapay çim uzmanlaşmış üretici, biz kendimiz tarafından hammadde üretmek ve ürünlerimiz tüm dünyada popüler.
S: Nasıl ürün kalitesi hakkında?
A: Ürünlerimiz 3000h anti-UV testi, RoHS testi, 50000 kez aşınma testi ve alev geciktirici testi geçti.
S: Minimum miktar siparişi?
A: 500 metrekare.
Q: kurşun süresi hakkında ne?
A: Örnek 30 gün ihtiyaç, seri üretim ihtiyacı 20 gün.
S: Kaç çeşit suni çim sağlayabilirsin?
Bir: sunabilir çim bahçe için, spor ve çim kiremit.
S: FOB bağlantı noktanız nedir?
A: Şangay limanı.
Popüler Etiketler: bahçe için sentetik çim, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, fiyat, maliyet














