
| manzaralar için sentetik çim | |
Jiangsen'in sentetik çim alanları, yumuşak PP ve PE UV geçirmez çim lifi kullanır. drenaj delikleri ile Jiangsen okul oyun alanları, oyun alanları ve çim uygulamaları için uygundur. Sentetik yüzey, yumuşak ve hoş bir hisle birleştirilen gerçekçi bir görünüme sahiptir. |
| Kazık yüksekliği | 30mm |
| Renk | 3 ton |
| ölçü | 3/8 inç |
| Dikiş hızı | 200 dikiş / m |
| Yoğunluk | 21000 turba / m2 |
| paket | Rulo paketi |
| Rulo genişliği | 2 m / 4m |
| Rulo uzunluğu | 25m |







S: Siz bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
Bir: üretici suni çim konusunda uzmanlaşmış, biz kendimiz hammadde üretmek ve ürünlerimiz tüm dünyada popüler.
S: Ürünlerinizin kalitesi nasıl?
A: ürünlerimiz geçti 3000 h anti-UV testi, RoHS testi, 50000 kez aşınma testi ve alev geciktirici testi.
S: Minimum miktar sipariş?
A: 500 metrekare.
S: Kurşun zamanı ne olacak?
A: Örnek 30 gün ihtiyacı, seri üretim 20 gün ihtiyacı.
S: Kaç çeşit suni çim sağlayabilir?
A: Biz manzara, spor ve çim fayans için sentetik çim sağlayabilir.
S: FOB portunuz nedir?
A: Shanghai limanı.
Popüler Etiketler: manzara için sentetik çim, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, fiyat, maliyet















