Çinli bir şirket olarak, her fabrikanın çevreye karşı sorumlu olması gerektiğine inanıyoruz. Geri dönüşüm malzemesini kullanmayı reddettiğimize ve çevreye asla zarar vermeyeceğimize söz veriyoruz, en kaliteli plastik çim matı kirletmeden üretebileceğimizi umuyoruz.
| Renk | Renk mevcut |
| Kazık yüksekliği | 10mm |
| Dikiş | 270 dikiş |
| ölçü | 16/03 |
| Yoğunluk | 56700 |
| Teslimat süresi | Mevduat sonra 15-20 gün |
| Rulo genişliği | 2m veya 4m veya özelleştirilmiş |
| Rulo uzunluğu | 25m veya özelleştirilmiş |








S: Bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: biz yapay çim uzmanlaşmış üretici, biz kendimiz tarafından hammadde üretmek ve ürünlerimiz tüm dünyada popüler.
S: Nasıl ürün kalitesi hakkında?
A: Ürünlerimiz 3000h anti-UV testi, RoHS testi, 5000 kez aşınma testi ve alev geciktirici testi geçti.
S: Minimum miktar siparişi?
A: 500 metrekare.
Q: kurşun süresi hakkında ne?
A: Örnek 30 gün ihtiyaç, seri üretim ihtiyacı 20 gün.
S: Kaç çeşit suni çim sağlayabilirsin?
A: Peyzaj, spor ve çim çini için suni çim sağlayabiliriz.
S: FOB bağlantı noktanız nedir?
A: Şangay limanı.
Popüler Etiketler: toptan büyük indirim renkli ev dekorasyon plastik çim mat, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, fiyat, maliyet















