Suni çimenler sadece profesyonel kulüpler için yapılmaz; Golfün ilgisinin dünya çapında büyümeye devam etmesiyle artık artan sayıda bahçede görünmektedir. Size bahçenizdeki güzel görünümlerini korumak için en az bakım gerektiren, kaliteli bir çim çimen yeşili sunabiliriz. Kısa oyununuzu geliştirmek veya aile oyunlarınız için çimlerinizi kullanmak isteyin, Yeşil koyarak bizim için yıllarca zevk verecektir.
| Renk | Yeşil |
| ölçü | 16/03 |
| Dikiş | 300 / m |
| Yoğunluk | 63000 |
| destek | PP + Net + Sbr Lateks |
| paket | Rulo paketi |
| Kazık yüksekliği | 15mm |
| Rulo genişliği | 2 m / 4m |
| Rulo uzunluğu | 25m |









S: Bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: biz yapay çim uzmanlaşmış üretici, biz kendimiz tarafından hammadde üretmek ve ürünlerimiz tüm dünyada popüler.
S: Nasıl ürün kalitesi hakkında?
A: Ürünlerimiz 3000h anti-UV testi, RoHS testi, 5000 kez aşınma testi ve alev geciktirici testi geçti.
S: Minimum miktar siparişi?
A: 500 metrekare.
Q: kurşun süresi hakkında ne?
A: Örnek 30 gün ihtiyaç, seri üretim ihtiyacı 20 gün.
S: Kaç çeşit suni çim sağlayabilirsin?
A: Peyzaj, suni çim ve çim döşeme için suni çim sağlayabiliriz.
S: FOB bağlantı noktanız nedir?
A: Şangay limanı.
Popüler Etiketler: suni çim, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, fiyat, maliyet













