Seçim yapabileceğiniz çeşitli stil, renk ve yüzey çeşitleriyle, JiangSen sentetik kaplama, oyununuzu uygulamak için mükemmel bir ortam yaratabilir. Bunlar tipik mini golf halılarınız değil. Bu sentetik yüzeyler özellikle ciddi oyuncu için tasarlanmıştır. Çeşitli yığın stilleri ve destekleriyle, JiangSen yapay çim dünyadaki herhangi bir rotada bulabileceğiniz çeşitli koşulları ve gerçek yaşam durumlarını simüle edebilir.
| Renk | yeşil |
| Kazık yüksekliği | 10mm |
| Dikiş oranı | 300 dikiş / m |
| ölçü | 3/8 inç |
| Yoğunluk | 63000 |
| paket | Rulo paketi |
| Rulo genişliği | 2 m / 4m |
| Rulo uzunluğu | 25m |









S: Bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
A: biz yapay çim uzmanlaşmış üretici, biz kendimiz tarafından hammadde üretmek ve ürünlerimiz tüm dünyada popüler.
S: Nasıl ürün kalitesi hakkında?
A: Ürünlerimiz 3000h anti-UV testi, RoHS testi, 50000 kez aşınma testi ve alev geciktirici testi geçti.
S: Minimum miktar siparişi?
A: 500 metrekare.
Q: kurşun süresi hakkında ne?
A: Örnek 30 gün ihtiyaç, seri üretim ihtiyacı 20 gün.
S: Kaç çeşit suni çim sağlayabilirsin?
A: biz peyzaj, spor ve çim kiremit için sentetik koyarak yeşil, suni çim sağlayabilir.
S: FOB bağlantı noktanız nedir?
A: Şangay limanı.
Popüler Etiketler: sentetik yeşil koyarak, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, fiyat, maliyet














