Tenis kortları için suni çim, hem ev sahipleriyle hem de atletik alanlarla ve rekreasyon alanlarıyla daha popüler hale geliyor. Ev sahipleri, bakımı kolay olan mahkemelerin yanı sıra çimlere benzer bir oyun yapmak için olabildiğince doğal olan mahkemeler istiyorlar. Rekreasyonel yerler normalde sentetik otları tercih eder, çünkü kolaylık ve maliyetinden dolayı. Doğal çim tenisi kortlarının maliyet ve bakımları ile karşılaştırıldığında finansal açıdan son derece caziptir.
| Kazık yüksekliği | 10mm |
| Renk | Yeşil |
| Dikiş hızı | 240 dikiş / m |
| ölçü | 3/16 inç |
| Yoğunluk | 50400 |
| paket | Rulo paketi |
| Rulo genişliği | 2 m / 4m |
| Rulo uzunluğu | 25m |


S: Siz bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
C: Tenis için suni çim konusunda uzmanlaşmış üreticiyiz, hammaddeyi kendimiz üretiyoruz ve ürünlerimiz tüm dünyada popüler.
S: Ürünlerinizin kalitesi nasıl?
A: ürünlerimiz geçti 3000 h anti-UV testi, RoHS testi, 5000 kez aşınma testi ve alev geciktirici testi.
S: Minimum miktar sipariş?
A: 500 metrekare.
S: Kurşun zamanı ne olacak?
A: Örnek 30 gün ihtiyacı, seri üretim 20 gün ihtiyacı.
S: Kaç çeşit suni çim sağlayabilir?
A: Biz peyzaj, spor ve çim karosu için suni çim sağlayabilir.
S: FOB portunuz nedir?
A: Shanghai limanı.
Popüler Etiketler: tenis için suni çim, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, fiyat, maliyet















