Yıl boyunca kullanılabilecek daha iyi tesislere olan talep, sentetik çimenin en çok kullanılan ve iyi kabul edilenlerden biri haline geldiği çeşitli sentetik spor yüzeylerinin geliştirilmesine yol açmıştır. Takılan suni çim tenis kortlarının sayısındaki çarpıcı yükseliş, yüzeyin birçok oyuncu ile olan popülerliğinin bir kanıtı.
| Kazık yüksekliği | 10mm |
| Renk | Mavi |
| Dikiş hızı | 240 dikiş / m |
| ölçü | 16/03 |
| Yoğunluk | 50400 turba / m2 |
| paket | Rulo paketi |
| Rulo genişliği | 2 m / 4m |
| Rulo uzunluğu | 25m |


S: Siz bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
Bir: üretici suni çim konusunda uzmanlaşmış, biz kendimiz hammadde üretmek ve ürünlerimiz tüm dünyada popüler.
S: Ürünlerinizin kalitesi nasıl?
A: ürünlerimiz geçti 3000 h anti-UV testi, RoHS testi, 5000 kez aşınma testi ve alev geciktirici testi.
S: Minimum miktar sipariş?
A: 500 metrekare.
S: Kurşun zamanı ne olacak?
A: Örnek 30 gün ihtiyacı, seri üretim 20 gün ihtiyacı.
S: Kaç çeşit suni çim sağlayabilir?
A: Biz peyzaj, suni çim tenisi ve çim fayans için suni çim sağlayabilir.
S: FOB portunuz nedir?
A: Shanghai limanı.
Popüler Etiketler: çim tenisi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, fiyat, maliyet














